Po Polsku

Witam w mojej praktyce terapeutycznej!

Wielu osobom trudno jest skontaktować się z terapeutą. Dlatego cieszę się, że znalazłaś/znalazles moją stronę. Często łatwiej jest mówić w swoim własnym języku ojczystym, zwłaszcza o sprawach, które są Ci bliskie lub są dla Ciebie ważne.


Oferowane przeze mnie terapie po polsku w Londynie i online:


Psychoterapia i poradnictwo psychologiczne

Oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną w zakresie terapii indywidualnej dla osób cierpiących na depresję i zaburzenia nastroju, niską samoocenę, fobie i zaburzenia lękowe, zespół stresu pourazowego, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, problemy w związkach, stres w pracy, żałoba, problemy rodzinne i wiele innych.

Terapia EMDR

Oferuje terapie EMDR (odwrażliwianie i przetwarzanie za pomocą ruchu gałek ocznych) dla osób, które przeżyły bolesne, traumatyczne doświadczenia i borykają się z ich psychicznymi konsekwencjami.


Jesli zastanawiasz sie, czy skorzystac z pomocy terapeuty i rozwazasz rozpoczecie psychoterapii, zapraszamy na wstepna konsultacje psychologiczna, podczas ktorej bedziesz mogl/mogla porozmawiac o swoim problemie i wspolnie zastanowic sie nad rozpoczeciem terapii.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close